Филтри -

Градежни машини Terex од Германија

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Градежни машини Terex од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 5736 м/ч Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 10241 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Мини багер
Година 2013 Километража 4774 м/ч Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Мини багер
Година 2013 Километража 4661 м/ч Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
23.680 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 7031 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2010 Километража 6300 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 1865 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Дофат на стрела 40 м Дофаќач 13.8 м Носивост 55 кг Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2006 Километража 70861 км Сила
Германија, Mainburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2010 Километража 136000 км Сила
Германија, Mainburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 2121 м/ч Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Багер на тркала
Година Километража 9735 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
385.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел RT 1045 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 8 м Носивост 45000 кг Брзина 31.6 км/ч
Година 05/2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
нови автодигалка Terex TRT 35
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел TRT 35 Висина на подигање 39.5 м Дофат на стрела 39 м Дофаќач 8 м Носивост 35000 кг Брзина 27 км/ч
Година 12/2023 Километража 2 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Мини багер
Година 2011 Километража 3076 м/ч Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Дофат на стрела 40 м Дофаќач 17.6 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 32000 т
Година 2009 Километража 12067 км Сила
Германија, Mainburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 569 м/ч Сила
Германија, Frankenthal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1000 кг
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
Контактирајте го продавачот
47.300 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 3028 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер на тркала
Година Километража 13890 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 18.1 м Носивост 60000 кг
Година 2013 Километража 41009 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 3300 м/ч Сила
Германија, Osnabruck
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Kaltenkirchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се