Филтри -

Градежни машини Terex од Франција

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини Terex од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2018 Километража 5700 м/ч Сила
Франција, Béthune
автодигалка Terex AC 60 3L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44 м Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража 123101 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 5785 м/ч Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 830 м/ч Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
20.850 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1380 кг
Година 2008 Километража 6280 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 4563 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
багер гасеничар Terex TC210LC багер гасеничар Terex TC210LC багер гасеничар Terex TC210LC
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 5300 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 44 м Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража 144350 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44 м Дофаќач 15 м Носивост 55000 кг
Година 2007 Километража 111684 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 6611 м/ч Сила
Франција, Pinsaguel
автодигалка Terex AC 35 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9.5 м Носивост 35 кг
Година 2008 Километража 81564 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 3600 м/ч Сила
Франција, CATZ
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 4660 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 4908 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2022 Километража 610 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 8437 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
оштетен мини багер Terex TC 25 оштетен мини багер Terex TC 25 оштетен мини багер Terex TC 25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5400 м/ч Сила
Франција, Béthune
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се