Филтри -

Градежни машини Terex од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Terex од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 17.05 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 1.05 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2022 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини багер
Евро Euro 4 Носивост 1500 кг
Година 03/2010 Километража 4000 м/ч Сила
Чехија, Křižanov
Контактирајте го продавачот
29.787 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 8000 кг
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Nepomuk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се