Филтри -

Градежни машини Terex од Белгија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини Terex од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година Километража 9192 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 9813 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 10685 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 €
Багер на тркала
Година Километража 2953 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Мини багер
Година Километража 2359 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Багер на тркала
Година Километража 14679 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 5678 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Мини багер
Година Километража 5028 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 32.4 м
Година Километража 9749 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
автодигалка Terex A 600
1
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Автодигалка
Година 2006 Километража 4600 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 9880 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
автодигалка Terex PPM AC40/2L автодигалка Terex PPM AC40/2L
2
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Година 2008 Километража 97130 км Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
1.320.000 US$ EUR ≈ 1.217.000 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 72 м
Година Километража 25994 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
1.320.000 US$ EUR ≈ 1.217.000 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 72 м
Година Километража 30181 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 7595 м/ч Сила
Белгија, Lummen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се