Филтри -

Градежни машини Tatra од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Tatra од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 11262 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 5130 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1981 Километража 5130 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 3766 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 3766 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 1987 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD 20
Година 09/1989 Километража 3127 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер со предниот лопата
Година 1997 Километража 1136909 км Сила
Словачка, Košice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се