Филтри -

Градежни машини Tatra од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Tatra од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м Носивост 28 кг
Година 1987 Километража 31000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Модел TATRA T 815 CKD AD 28 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 22 м Носивост 28000 кг Капацитет на крајот на стрелата 28 т Брзина 90 км/ч
Година 07/1986 Километража 128747 км Сила
Полска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Носивост 16000 кг
Година 1990 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
22.980 € PLN 98.000 PLN
Телескопски багер
Година 1998 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
8.910 € PLN 38.000 PLN
Автодигалка
Модел Famaba Głogów 18 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Капацитет на крајот на стрелата 18 т
Година 1982 Километража 50000 км Сила
Полска, Cieszacin Wielki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се