Филтри -

Градежни машини Tatra од Чешка Република

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Tatra од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.670 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1983 Километража 1404 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража 8329 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
36.050 € CZK 880.000 CZK
Автодигалка
Година 1986 Километража 423000 км Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
19.660 € CZK 480.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Година 1984 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
34.740 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160 кг
Година 02/1990 Километража 1157 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1979 Километража 22927 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
28.630 € CZK 699.000 CZK
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
4.916 € CZK 120.000 CZK
Автодигалка
Година Километража Сила
Чехија, Jihlava
автодигалка Tatra 815 MP 27
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се