Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Унгарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Takeuchi од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 06/2009 Километража 8850 м/ч Сила
Унгарија, Gyomro
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2008 Километража 8926 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 350 м/ч Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 4023 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4273 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 2551 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 2012 Километража 6813 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се