Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Takeuchi од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.600 €
Мини багер
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Horenychi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2007 Километража 6966 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 20 км/ч
Година 2007 Километража 5600 м/ч Сила
Украина, Хустський район
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се