Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Словенија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Takeuchi од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 04/2013 Километража 9094 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
61.400 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 5865 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2015 Километража 6591 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 1900 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 2380 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
75.400 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 1715 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1290 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 965 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се