Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Словачка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Takeuchi од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 12.500 €
Мини багер
Година 01/2019 Километража 2560 м/ч Сила
Словачка, Marcelová
багер гасеничар Takeuchi TB1140 багер гасеничар Takeuchi TB1140 багер гасеничар Takeuchi TB1140
3
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10433 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража 942 м/ч Сила
Словачка, Zilina
багер гасеничар Takeuchi TB2150 FBK багер гасеничар Takeuchi TB2150 FBK багер гасеничар Takeuchi TB2150 FBK
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 748 м/ч Сила
Словачка, Partizánske
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 1046 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 1031 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 955 кг
Година 2019 Километража 1278 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1961 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 955 кг
Година 2019 Километража 1508 м/ч Сила
Словачка, Zilina
мини багер Takeuchi TB260 мини багер Takeuchi TB260 мини багер Takeuchi TB260
3
Контактирајте го продавачот
38.890 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 10193 м/ч Сила
Словачка, Zilina
багер гасеничар Takeuchi TB1140 багер гасеничар Takeuchi TB1140
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12029 м/ч Сила
Словачка, Michalovce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 760 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се