Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Шведска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Takeuchi од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 34.710 € SEK 402.000 SEK
Багер на тркала
Година Километража 537 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 11.740 € SEK 136.000 SEK
Мини багер
Година 2018 Километража 729 м/ч Сила
Шведска, Mora
аукција 3.669 € SEK 42.500 SEK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 20648 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 12.090 € SEK 140.000 SEK
Мини багер
Носивост 1960 кг
Година 2009 Километража 1507 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 23.910 € SEK 277.000 SEK
Мини багер
Година 2011 Километража 5315 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
37.900 € SEK 439.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Шведска, Nacka Strand
мини багер Takeuchi TB260
1
Контактирајте го продавачот
43.150 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Шведска, Västernorrland
Контактирајте го продавачот
46.609 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 5052 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се