Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Романија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Takeuchi од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер на тркала
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 5208 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4186 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Роторен багер
Година Километража 4282 м/ч Сила
Романија, GATAIA
мини багер Takeuchi TB145 , TB175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 5917 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
16.850 €
Мини багер
Година 2018 Километража 1670 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 4790 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Роторен багер
Година Километража 5368 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини багер
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 5151 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9111 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража Сила
Романија, Nasaud
багер гасеничар Takeuchi TB175 W за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се