Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Takeuchi од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 3316 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 4925 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5600 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 5465 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2900 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Мини багер
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 5883 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се