Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Италија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини Takeuchi од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2866 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Мини багер
Година 2016 Километража 7258 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Мини багер
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2006 Километража 2449 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2002 Километража 2100 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2007 Километража 6798 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Мини багер
Година 2019 Километража 2517 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2015 Километража 3272 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини багер
Година 2011 Километража 4479 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 800 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Мини багер
Година 2017 Километража 3108 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Мини багер
Година 2018 Километража 264 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Мини багер
Година 2003 Километража 5610 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Мини багер
Година 2015 Километража 950 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се