Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Хрватска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Takeuchi од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 5000 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 6612 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 8356 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 5010 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete

Други марки во делот "Градежни машини од Хрватска"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 20 км/ч
Година 01/2007 Километража 16250 м/ч Сила
Хрватска, Lužani
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 10550 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
70 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 6512 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 48000 км Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 2480 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9863 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 8418 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2005 Километража 16063 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража 2500 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 10/2016 Километража 125000 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
157.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 4650 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5295 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 55 кг
Година 0/2007 Километража 167000 км Сила
Хрватска, Slobodnica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24.1 м Носивост 32000 кг
Година 2008 Километража 86 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 3100 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
багер на тркала Liebherr 900
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1995 Километража 5500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 12500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 9700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1995 Километража 2500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Vrbovec
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи