Филтри -

Градежни машини Takeuchi од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Takeuchi од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.930 € BGN 42.900 BGN
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
17.300 €
Мини багер
Година 2011 Километража 5800 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 12/2022 Километража 10 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1863 кг
Година 12/2018 Километража 5010 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1863 кг
Година 12/2019 Километража 3666 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2002 Километража 8998 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се