Филтри -

Градежни машини Tadano

Резултати од пребарување: 276 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

276 огласа: Градежни машини Tadano

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Tadano TR 300 EX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т Брзина 50 км/ч
Година 1996 Километража 41000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Tadano FAUN ATF 60-4 / MOTORSCHADEN автодигалка Tadano FAUN ATF 60-4 / MOTORSCHADEN автодигалка Tadano FAUN ATF 60-4 / MOTORSCHADEN
3
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2001 Километража 122588 км Сила
Полска, Radlin
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Висина на подигање 41 м Носивост 20000 кг Брзина 50 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Висина на подигање 34 м Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
775.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел FAUN ATF220G Дофаќач 81 м
Година 2014 Километража 60800 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
347.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 1075 кг
Година 2020 Километража 35611 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.280 €
Автодигалка
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 20 м Дофаќач 18 м Носивост 100000 кг Брзина на подигање на товар 80 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2012 Километража 10000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.460 €
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR250M
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR500E
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TG700E
Година 1998 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел GT1200EX
Година 2016 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.810 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Tadano Модел TL250E Висина на подигање 36 м Носивост 25000 кг
Година 2016 Километража 12000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел GT650E Висина на подигање 42 м Дофаќач 12 м Носивост 65 кг Капацитет на крајот на стрелата 65 т Брзина на подигање на товар 45 м/мин Брзина 55 км/ч
Година 2014 Километража 1200 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел TL300E Висина на подигање 34 м Носивост 30000 кг
Година 2012 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел 50 ton rough terrain crane Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг
Година 2012 Километража 8500 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.100 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел TG900E Висина на подигање 48 м
Година 2015 Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел TG500E Висина на подигање 42 м Брзина 70 км/ч
Година 2011 Километража 65000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел GT550E Висина на подигање 42 м
Година 2015 Километража 65000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел 25 ton rough terrain crane Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 28 м Носивост 25000 кг Брзина 75 км/ч
Година 2008 Километража 18000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 229.600 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел AR2500M Висина на подигање 61 м
Година 2018 Километража 56600 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел AR2000M
Година 2006 Километража 72420 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел GT600E Висина на подигање 42 м
Година 2013 Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел TL250E Висина на подигање 32 м Брзина 70 км/ч
Година 2013 Километража 65000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 276 огласа
Прикажи