Филтри -

Градежни машини TURCHI од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TURCHI од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина
машина за набивање столбови TURCHI 260-S машина за набивање столбови TURCHI 260-S машина за набивање столбови TURCHI 260-S
3
Контактирајте го продавачот
52.500 € Со вклучен ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила 35.4 kW
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила 48.1 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
24.650 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила 35 kW
Украина
нови машина за дупчење TURCHI 260 S нови машина за дупчење TURCHI 260 S нови машина за дупчење TURCHI 260 S
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Украина
машина за дупчење TURCHI 300-F машина за дупчење TURCHI 300-F
2
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/2021 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Чернівці
нови машина за набивање столбови TURCHI 300/F нови машина за набивање столбови TURCHI 300/F
2
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила 35.4 kW
Украина, Київ
машина за набивање столбови TURCHI машина за набивање столбови TURCHI машина за набивање столбови TURCHI
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
53.330 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се