Филтри -

Градежни машини TURCHI

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TURCHI: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила 35.4 kW
Украина, Чернівці
нови машина за набивање столбови TURCHI 300/F нови машина за набивање столбови TURCHI 300/F
2
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила 35.4 kW
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила 34 kW
Романија, Cluj-Napoca
машина за набивање столбови TURCHI 260-S машина за набивање столбови TURCHI 260-S машина за набивање столбови TURCHI 260-S
3
Контактирајте го продавачот
52.500 € Со вклучен ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
машина за набивање столбови TURCHI 260S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила 48.1 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
24.650 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила 35 kW
Украина
нови машина за дупчење TURCHI 260 S нови машина за дупчење TURCHI 260 S нови машина за дупчење TURCHI 260 S
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Украина
машина за дупчење TURCHI 300-F машина за дупчење TURCHI 300-F
2
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/2021 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Чернівці
машина за набивање столбови TURCHI машина за набивање столбови TURCHI машина за набивање столбови TURCHI
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
53.330 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1997 Километража 1383 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се