Филтри -

Градежни машини TUR Poland

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TUR Poland: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 300 кг
Година 12/2021 Километража Сила 14 кс
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 400 кг Брзина 3 км/ч
Година 12/2021 Километража Сила 14 кс
Полска, Wrocław
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 400 кг Брзина 3 км/ч
Година 12/2021 Километража Сила 14 кс
Полска, Wrocław
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се