Филтри -

Градежни машини TRACTO-TECHNIK

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TRACTO-TECHNIK: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.310 € PLN 250.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
227.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 7650 м/ч Сила
Латвија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
117.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 7650 м/ч Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
30.450 € CZK 780.000 CZK
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1999 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
машина за хоризонтално дупчење TRACTO-TECHNIK Grundodrill 15xpt машина за хоризонтално дупчење TRACTO-TECHNIK Grundodrill 15xpt машина за хоризонтално дупчење TRACTO-TECHNIK Grundodrill 15xpt
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2011 Километража 7347 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1998 Километража 5800 м/ч Сила 75 кс
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2001 Километража 1 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се