Филтри -

Градежни машини TOYOTA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини TOYOTA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
63.900 US$ EUR ≈ 58.150 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22 м Носивост 200 кг
Година Километража 1708 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа TOYOTA HiLux
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел A314 Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 6 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
Ножична платформа
Година Километража Сила
Саудиска Арабија, المدينة المنورة
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се