Филтри -

Градежни машини TORO

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини TORO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Тренчер
Носивост 544 кг
Година 2019 Километража 56 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2015 Километража 77 м/ч Сила
Обединето Кралство
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 6700 кг
Година 2005 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.301 €
Тренчер
Година 2012 Километража 613 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 6700 кг
Година 2005 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.835 € PLN 31.000 PLN
Тренчер
Година 2013 Километража 385 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
нови мини натоварувач TORO Dingo 323B + 22366 CE Kit нови мини натоварувач TORO Dingo 323B + 22366 CE Kit
2
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Мини натоварувач
Носивост 711 кг
Година Километража Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
15.990 €
Тренчер
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се