Филтри -

Градежни машини TICAB од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TICAB од Украина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.400 € Со вклучен ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година 06/2020 Километража Сила 15 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 06/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови прскалка за битуменска емулзија TICAB Bitumen emulsion sprayer BS-200 нови прскалка за битуменска емулзија TICAB Bitumen emulsion sprayer BS-200 нови прскалка за битуменска емулзија TICAB Bitumen emulsion sprayer BS-200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 06/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 01/2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2020 Километража Сила 6 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 06/2020 Километража Сила 14 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
5.300 € Со вклучен ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 05/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Носивост 1500 кг
Година 11/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 04/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 06/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 08/2020 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.054 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се