Филтри -

Градежни машини TICAB од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TICAB од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
греач на асфалт TICAB HB-1/MIRA-1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
друга градежна машина TICAB Lanca gorącego powietrza HB-1 друга градежна машина TICAB Lanca gorącego powietrza HB-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 06/2021 Километража Сила 7 кс
Полска, Rzeszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 06/2021 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
нови машина за рециклирање на асфалт TICAB Hotbox Recykler HB-1 нови машина за рециклирање на асфалт TICAB Hotbox Recykler HB-1 нови машина за рециклирање на асфалт TICAB Hotbox Recykler HB-1
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се