Филтри -

Градежни машини TICAB од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TICAB: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила 10 kW
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила 130 kW
Полска, Rzeszów
греач на асфалт TICAB HB-1/MIRA-1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
друга градежна машина TICAB Lanca gorącego powietrza HB-1 друга градежна машина TICAB Lanca gorącego powietrza HB-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 06/2021 Километража Сила 7 кс
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 06/2021 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
нови машина за рециклирање на асфалт TICAB Hotbox Recykler HB-1 нови машина за рециклирање на асфалт TICAB Hotbox Recykler HB-1 нови машина за рециклирање на асфалт TICAB Hotbox Recykler HB-1
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се