Филтри -

Градежни машини THWAITES од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини THWAITES од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.420 € PLN 62.000 PLN
Специјални дампер
Година 2013 Километража 2940 м/ч Сила
Полска, Albigowa
Контактирајте го продавачот
20.670 € PLN 95.500 PLN
Специјални дампер
Носивост 6000 кг
Година 2015 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Drelów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.699 € PLN 40.200 PLN
Специјални дампер
Носивост 1000 кг
Година 2007 Километража 2341 м/ч Сила 22 кс
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
15.130 € PLN 69.900 PLN
Специјални дампер
Година 2014 Километража 970 м/ч Сила
Полска, Drelów
Контактирајте го продавачот
11.140 € PLN 51.500 PLN
Специјални дампер
Носивост 1000 кг
Година 2013 Километража 1490 м/ч Сила 22 кс
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
18.720 € PLN 86.500 PLN
Специјални дампер
Носивост 6000 кг
Година 2014 Километража 1850 м/ч Сила 95 кс
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
11.690 € PLN 54.000 PLN
Специјални дампер
Носивост 1000 кг
Година 2013 Километража Сила 21 кс
Полска, Rakoniewice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се