Филтри -

Градежни машини THWAITES од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини THWAITES: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Година 2015-01-01 Километража 862 м/ч Сила 34 кс
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2016-01-01 Километража 1028 м/ч Сила 22 кс
Холандија, Groenlo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 900 €
Специјални дампер
Година 1996 Километража Сила 23.11 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.680 € PLN 40.500 PLN
Специјални дампер
Носивост 1000 кг
Година 2007 Километража 2341 м/ч Сила 22 кс
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 63.500 PLN
Специјални дампер
Носивост 9000 кг
Година 2010 Километража 2237 м/ч Сила 95 кс
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
13.910 € PLN 64.900 PLN
Специјални дампер
Година 2014 Километража 970 м/ч Сила
Полска, Drelów
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2017-01-01 Километража 2086 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
11.140 € PLN 52.000 PLN
Специјални дампер
Носивост 6000 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
13.290 € PLN 62.000 PLN
Специјални дампер
Носивост 9000 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
12.320 € PLN 57.500 PLN
Специјални дампер
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 2509 м/ч Сила 34 кс
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2015-01-01 Километража 1925 м/ч Сила
Германија, Sittensen
специјални дампер THWAITES MACH 201/Dumper/4x4/Yanmar Motor специјални дампер THWAITES MACH 201/Dumper/4x4/Yanmar Motor
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Година 2014-01-01 Километража 1132 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2013-01-01 Километража 335 м/ч Сила 86 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се