Филтри -

Градежни машини THOMAS

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини THOMAS: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м Носивост 250 кг
Година 12/2011 Километража 11000 м/ч Сила 12 кс
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година Километража 1708 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.250 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2005-01-01 Километража 6736 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 6.5 м Носивост 250 кг
Година 2017-01-01 Километража 123 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Носивост 250 кг
Година 2003 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се