Филтри -

Градежни машини TGM од Турција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TGM од Турција: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран TGM кула кран TGM кула кран TGM
3
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофаќач 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 2013 Километража Сила 55 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1500 т
Година 2021 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
220.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 76 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1600 т Брзина на подигање на товар 79.2 м/мин
Година 2021 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 52 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 03/2021 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 57 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 66 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1500 т
Година 12/2021 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Контактирајте го продавачот
350.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 77.6 м Носивост 16000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2700 т
Година 2021 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 2015 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1500 т
Година 01/2021 Километража Сила
Турција, Gümüşova/ DÜZCE
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се