Филтри -

Градежни машини TES CAR од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TES CAR: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.999 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Sentmenat, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2008 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
машина за хоризонтално дупчење TES CAR  KELLY BAR машина за хоризонтално дупчење TES CAR  KELLY BAR машина за хоризонтално дупчење TES CAR  KELLY BAR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража Сила 78.5 kW
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се