Филтри -

Градежни машини TES CAR

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TES CAR: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за дупчење TES CAR  CF6 (new) нови машина за дупчење TES CAR  CF6 (new)
2
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 6
Година 12/2021 Километража Сила
Литванија, Vilnius
машина за набивање столбови TES CAR  20, rebuilt in 2019
1
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2003 Километража Сила 36.7 kW
Германија, Frankfurt/Main
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.999 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Sentmenat, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2008 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
машина за хоризонтално дупчење TES CAR  KELLY BAR машина за хоризонтално дупчење TES CAR  KELLY BAR машина за хоризонтално дупчење TES CAR  KELLY BAR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража Сила 78.5 kW
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се