Филтри -

Градежни машини TERRA SELECT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TERRA SELECT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2012 Километража 3750 м/ч Сила
Германија, Lilienthal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 01/2011 Километража Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се