Филтри -

Градежни машини TEREX од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Унгарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Модел PPM Att400/3 Висина на подигање 45 м
Година 2001 Километража 121700 км Сила
Унгарија, Nagykanizsa
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2003 Километража 1168 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Багер со предниот лопата
Година 2011 Километража 7200 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 12255 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 37.4 м Дофат на стрела 37.4 м Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража 82960 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 30.1 м Носивост 35000 кг
Година 2015 Километража 5376 м/ч Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2008 Километража 8856 м/ч Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 420 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 6000 кг
Година 2009 Километража 1980 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 40 м
Година 2008 Километража 45000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 37.4 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 8 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2003 Километража 137603 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag CITY
Година 1999 Километража 145000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се