Филтри -

Градежни машини TEREX од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Украина: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1204 м/ч Сила
Украина, Житомир
валјак за асфалт TEREX TV1200 валјак за асфалт TEREX TV1200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1315 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2256 м/ч Сила
Украина, Житомир
нови багер-натоварувач TEREX TLB 850 нови багер-натоварувач TEREX TLB 850 нови багер-натоварувач TEREX TLB 850
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3465 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Бровары
автодигалка TEREX A350 автодигалка TEREX A350
2
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Автодигалка
Модел Терекс А350 Висина на подигање 30.2 м Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 30 т Брзина на подигање на товар 80 м/мин Брзина 37 км/ч
Година 2003 Километража 5800 м/ч Сила
Украина, м.Київ
автодигалка TEREX RT 1070 автодигалка TEREX RT 1070 автодигалка TEREX RT 1070
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
420.900 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Terex RT 1070 Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 33 м Носивост 70000 кг Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина на подигање на товар 85 м/мин Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, м.Київ
нови автодигалка TEREX TRT 90 нови автодигалка TEREX TRT 90 нови автодигалка TEREX TRT 90
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
800.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел Terex TRT 90 Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 17 м Носивост 90000 кг Капацитет на крајот на стрелата 90 т Брзина на подигање на товар 152 м/мин Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Украина, м.Київ
багер гасеничар TEREX за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Украина, Калуш
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 56.800 €
Багер на тркала
Година 2012 Километража 9500 м/ч Сила
Украина, смт. Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2010 Километража Сила
Украина, Житомир
багер-натоварувач TEREX 760 багер-натоварувач TEREX 760 багер-натоварувач TEREX 760
3
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 18.760 €
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Украина, Чайки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 98369 км Сила
Украина, Черновцы
багер на тркала TEREX TLB 844S багер на тркала TEREX TLB 844S багер на тркала TEREX TLB 844S
3
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 49.700 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се