Филтри -

Градежни машини TEREX од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка TEREX RT 1045L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 39.5 м Носивост 44000 кг Капацитет на крајот на стрелата 44 т Брзина на подигање на товар 75 м/мин Брзина 29.7 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови автодигалка TEREX RT 1070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 35 м Носивост 70000 кг Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина на подигање на товар 85 м/мин Брзина 29 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка TEREX Quadstar 1065
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 65000 кг
Година 2015 Километража 4600 м/ч Сила
Турција, İstanbul
нови автодигалка TEREX TRT 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел TRT 35 Висина на подигање 32.8 м Дофаќач 41.1 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина на подигање на товар 110 м/мин Брзина 27 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови автодигалка TEREX RT 1045
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел RT1045 Висина на подигање 33 м Дофаќач 8 м Носивост 45000 кг Капацитет на крајот на стрелата 45 т Брзина на подигање на товар 75 м/мин Брзина 29.7 км/ч
Година 05/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
автодигалка TEREX Q1075L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 2016 Километража 4700 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се