Филтри -

Градежни машини TEREX од Словачка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини TEREX од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 11956 м/ч Сила
Словачка, Senec
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 805 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 9/2016 Километража 6028 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 2747 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 2100 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се