Филтри -

Градежни машини TEREX од Шпанија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Шпанија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TEREX DEMAG AC 250-5 автодигалка TEREX DEMAG AC 250-5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 70 м Носивост 250000 кг
Година 2017 Километража 50000 км Сила
Шпанија
хидраулична зглобна платформа TEREX TA-50RT хидраулична зглобна платформа TEREX TA-50RT хидраулична зглобна платформа TEREX TA-50RT
3
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 300 кг
Година 1999 Километража 5000 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2004 Километража 8753 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 13717 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер на тркала TEREX 1805M багер на тркала TEREX 1805M багер на тркала TEREX 1805M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2004 Километража 6191 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 12583 кг
Година 2013 Километража 8765 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
валјак за асфалт TEREX TV 1400
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1498 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Granada
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер на тркала
Година 2002 Километража 11259 м/ч Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
Marketplace-E International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Автодигалка
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 11440 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се