Филтри -

Градежни машини TEREX од Романија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Градежни машини TEREX од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 480 м/ч Сила
Романија, Borș
автодигалка TEREX Demag AC 25 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел ATT 400-2 Висина на подигање 31.5 м Носивост 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2001 Километража Сила
Романија, Ploiesti
автодигалка TEREX Demag AC 70 City за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
автодигалка TEREX Demag AC 55 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
автодигалка TEREX Demag AC 30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Chitila
Utirom Invest SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 5400 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2600 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1988 Километража 4100 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 150000 кг
Година 2003-01-01 Километража 1 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се