Филтри -

Градежни машини TEREX од Полска

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Градежни машини TEREX од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC40
Година 2007 Километража 183807 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
38.400 € PLN 180.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.990 € PLN 164.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
29.020 € PLN 136.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7700 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
33.500 € PLN 157.000 PLN
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
25.600 € PLN 120.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 12500 м/ч Сила
Полска, ul. Legnicka 91, 59-241 Koskowice
Контактирајте го продавачот
39.470 € PLN 185.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6767 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 6400 м/ч Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
40.960 € PLN 192.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража 12100 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
41.600 € PLN 195.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 4660 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т Брзина на подигање на товар 70 м/мин
Година 2008 Километража 1264 м/ч Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
896.100 € PLN 4.200.000 PLN
Автодигалка
Година 2011 Километража 12569 км Сила
Полска, Osielsko
Контактирајте го продавачот
178.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел AC60/3L Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 44 м
Година 2012 Километража 100029 км Сила
Полска, Zduńska Wola
Контактирајте го продавачот
20.270 € PLN 95.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
53.340 € PLN 250.000 PLN
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5555 м/ч Сила
Полска, Milicz
кула кран TEREX CTT 91-5
1
Контактирајте го продавачот
81.920 € PLN 384.000 PLN
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
15.470 € PLN 72.500 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 6744 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, Łagów
Контактирајте го продавачот
29.020 € PLN 136.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Полска, Chełmiec
Контактирајте го продавачот
22.190 € PLN 104.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 6840 км Сила
Полска, JAWORZYNA ŚLĄSKA
Контактирајте го продавачот
28.800 € PLN 135.000 PLN
Багер на тркала
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
FIRMA INKO
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 4279 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
226.300 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Дофат на стрела 9.5 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Komorniki
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се