Филтри -

Градежни машини TEREX од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини TEREX од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2009 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
автодигалка TEREX A600 60 ton 4x4x4
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2001 Километража 13211 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
автодигалка TEREX A600 60 ton 4x4x4
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
автодигалка TEREX RT555-1 автодигалка TEREX RT555-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 507 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
автодигалка TEREX RT555-1 автодигалка TEREX RT555-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 1585 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 986 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 1998 Километража 38050 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 400000 кг
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се