Филтри -

Градежни машини TEREX - Мексико

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини TEREX - Мексико

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TEREX Grúa autopropulsada, telescópica / hidráulica
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Мексико, GUADALAJARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.500 US$ EUR ≈ 52.330 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 40.950 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.160 €
Автодигалка
Година 1997 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се