Филтри -

Градежни машини TEREX од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини TEREX од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 8.250 €
Мини багер
Година 2005 Километража 4705 м/ч Сила
Литванија, Joniškis
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 03/2011 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 16700 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
багер-натоварувач TEREX 860 багер-натоварувач TEREX 860
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
багер-натоварувач TEREX TLB890 SM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 4450 м/ч Сила
Литванија, Kampiškiai Kauno r.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 20 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се