Филтри -

Градежни машини TEREX од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Летонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TEREX AC35L
1
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 8 м Носивост 35000 кг
Година 2007 Километража 112700 км Сила
Латвија, RIGA
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини багер TEREX TC25 мини багер TEREX TC25 мини багер TEREX TC25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2013 Километража 4775 м/ч Сила
Латвија, Rīga
автодигалка TEREX Demag AC500-1
1
Контактирајте го продавачот
1.000.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 499999 кг
Година 2000 Километража 70000 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TEREX Demag AC500-2
1
Контактирајте го продавачот
1.150.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 30 м
Година 2006 Километража 89 км Сила
Латвија, RIGA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се