Филтри -

Градежни машини TEREX од Италија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини TEREX од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1998 Километража 3778 м/ч Сила
Италија, Cuneo
автодигалка TEREX A450 автодигалка TEREX A450 автодигалка TEREX A450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 27 м Носивост 40000 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран TEREX CTT 91 2.5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 2500 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран TEREX CTT 51 A-2 TS 10
1
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
автодигалка TEREX A900 автодигалка TEREX A900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Via Passerera - Chiuduno (BG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 20000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини натоварувач гасеничар
Висина на подигање 2.43 м
Година 2013 Километража 1426 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
автодигалка TEREX A600 автодигалка TEREX A600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 60000 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка TEREX RT1070 автодигалка TEREX RT1070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.4 м Носивост 70000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
автодигалка TEREX RT1045L автодигалка TEREX RT1045L автодигалка TEREX RT1045L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.4 м Носивост 44000 кг
Година 2020 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 31.1 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 2020 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 8825 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2003 Километража 1168 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2332 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 59 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Narni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел Demag Висина на подигање 67 м Дофат на стрела 52 м Носивост 16700 кг
Година 2006 Километража 12000 м/ч Сила
Италија, Roma
автодигалка TEREX A340 автодигалка TEREX A340
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 31 м Носивост 30000 кг
Година 1996 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 59 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Narni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Дофат на стрела 42.1 м Носивост 80000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Носивост 87000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се