Филтри -

Градежни машини TEREX од Холандија

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Холандија: 136 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.750 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 01/2013 Километража 6056 м/ч Сила 100 кс
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2018 Километража 14000 км Сила
Холандија, Vierpolders
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2001-01-01 Километража 7665 м/ч Сила 405 кс
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2004-01-01 Километража 5987 м/ч Сила 405 кс
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2006-01-01 Километража 10045 м/ч Сила 405 кс
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2004-01-01 Километража 6568 м/ч Сила 405 кс
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007-01-01 Километража 8761 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009-01-01 Километража 5920 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 08/2009 Километража Сила
Холандија, Haelen
автодигалка TEREX RT780 (80 TON | 2008 | 7990 hours)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофаќач 8 м Брзина 85 км/ч
Година 2005 Километража 3264 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012-01-01 Километража Сила
Холандија, Deest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007-01-01 Километража Сила 60 кс
Холандија, Goor
натоварувач со тркала TEREX SKL 834 Z (For parts) за делови натоварувач со тркала TEREX SKL 834 Z (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005-01-01 Километража Сила 60 кс
Холандија, Goor
натоварувач со тркала TEREX TL 260 (For parts) натоварувач со тркала TEREX TL 260 (For parts) натоварувач со тркала TEREX TL 260 (For parts)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се