Филтри -

Градежни машини TEREX од Германија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Градежни машини TEREX од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
385.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел RT 1045 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 8 м Носивост 45000 кг Брзина 31.6 км/ч
Година 05/2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 7794 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2014 Километража 5335 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2010 Километража 136000 км Сила
Германија, Haltern am See
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 6033 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 7386 м/ч Сила
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 650 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 370 м/ч Сила
Германија, Plattling
мини багер TEREX TC25
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
мини багер TEREX TC60 мини багер TEREX TC60 мини багер TEREX TC60
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2011 Километража 3100 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 187 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1216 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
219.000 €
Автодигалка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Sindelfingen
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6434 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
кран гасеничар TEREX SL 3800 кран гасеничар TEREX SL 3800
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 650000 кг
Година 2015 Километража Сила
Германија, EHINGEN
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 2179 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Автодигалка
Година 2005 Километража 135739 км Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 4205 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер на тркала
Година 2008 Километража 9300 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Мини багер
Година 2008 Километража 5557 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 1865 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
автодигалка TEREX Challenger 3160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 46000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Багер на тркала
Година 2007 Километража 8856 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се