Филтри -

Градежни машини TEREX од Франција

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TEREX од Франција: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2000 Километража 12500 м/ч Сила 98 kW
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2279 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка TEREX RT 45 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45 кг
Година 2014 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка TEREX A600 автодигалка TEREX A600 автодигалка TEREX A600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2007 Километража 8500 м/ч Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка TEREX A 600 автодигалка TEREX A 600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка TEREX AC 35 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37 м Дофаќач 10 м Капацитет на крајот на стрелата 35000 т
Година 2008 Километража 13382 м/ч Сила
Франција, Plourhan
автодигалка TEREX RT 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 35000 т
Година 2013 Километража 2630 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 3500 м/ч Сила
Франција, CATZ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража 12500 м/ч Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 3153 м/ч Сила 60 кс
Франција, ILLKIRCH
автодигалка TEREX CC 2500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 96 м Капацитет на крајот на стрелата 550000 т
Година 2015 Километража 4535 м/ч Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 1000 кг
Година 2008 Километража Сила 27 кс
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 7945 м/ч Сила 54 kW
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
33.600 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Франција, Paris
автодигалка TEREX RC 35 автодигалка TEREX RC 35 автодигалка TEREX RC 35
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се