Филтри -

Градежни машини TEREX од Европа

Резултати од пребарување: 428 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

428 огласа: Градежни машини TEREX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 4750 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 11000 м/ч Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 398 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 60000 кг
Година 2004 Километража 7400 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 365 м/ч Сила
Германија, Wertingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Мини кран
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2005 Километража 12150 м/ч Сила
Холандија, Wijdewormer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража 8900 м/ч Сила
Холандија, Wijdewormer
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 480 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 107465 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
автодигалка TEREX DEMAG AC 220-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 78 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2018 Километража 16000 км Сила
Холандија
мини кран TEREX AC40L
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини кран TEREX AC40 CITY
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини кран TEREX AC30 CITY
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини кран TEREX AC35L
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
116.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 8373 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
автодигалка TEREX RT1070 автодигалка TEREX RT1070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2019 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 37.4 м Носивост 44000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 428 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се